24. januára 2015

Space in my head

Vyrovnaná. Pekná. Veselá. Inteligentná. Odpočinutá. Sčítaná. Stále v obraze. Plná pochopenia. Neúnavná. Úspešná. Pokojná. 
A takto by som mohla pokračovať s celým radom nárokov, ktoré sú kladené každodenne na každú z nás. Niekedy vážne neviem kde začať, pretože ma zaujíma tak strašne veľa veci, všetko by som chcela vyskúšať a nepoznám nudu. 
Áno, áno, už asi 300x som si povedala, že ODTERAZ si už poupratujem v živote a presne toľko isto krát som to nechala len tak visieť niekde v povetrí. 
Lenzeee....Správny čas, správne miesto a správny drive ma priviedli k tomu, že sa mi už nejaký čas darí plniť predsavzatia. Povedala som si, že ak mám toľko túžob a očakávaní, musím začať v prvom rade u seba a meniť okolnosti smerom odo mňa. Postupne budem na blogu uverejňovať články, v ktorých poreferujem o mojom dianí a budem rada, ak sa pridáte. Určite budem potrebovať nakopnutie, kritiku, rady, skúsenosti. Takže vítam všetkých, ktorí chcú na sebe pracovať a chcú o tom aj pokecať. A aby som vás hneď na úvod motivovala, pre tých, ktorí budú zdieľať svoje úspechy a pokroky bude šanca získať niečo úplne výnimočné a jedinečné z mojej tvorivej dielne :) Ostaňte naladení a sledujte Bublifook. 8 komentárov:

 1. Beautiful, absolutely beautiful! :) Thank you so much for joining us at 13@rts <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wonderful page! Thanks for playing at 13arts!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. the gold on the background is amazing! love all the details you have here too, thanks for joining us at 13arts!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Gorgeous creation!! Thanks for playing along at 13 Arts!!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Amazing!!! Thanks for joining us at 13 Arts!!!♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Beautiful, glamorous layout :) Thank you for playing with 13arts!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. I adore the contrast in colours - it works perfectly gold and black. Love the shine coming from the whole piece. Fantastic !!! Thank you so much for sharing your art work with us. Thank you for taking part in Finnabair 'Sparkle & Shine' challenge. Best of luck. Hugs, Marta xx

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Fabulous page! Love the gold against the black! Thank you for joining the Finnabair "Sparkle and Shine" challenge!

  OdpovedaťOdstrániť