27. októbra 2014

Verím, snívam, dokážem.

Alenka:


Komponenty som už mala roztriedené, na novom webe sa pracovalo, lámala som si hlavu nad balením zásielok, mala som pripravené vlastne prívesky, nafotené mojím štýlom a čakala som, kedy sa to konečne rozbehne. Kedy začnú prichádzať objednávky. Jeden deň, druhý, tretí, týždeň...Začala som Veronike pofňukávať , že má chytá pesimizmus, nič z toho nebude, nikoho to nezaujíma. Ako vždy, Veronika zaujala pragmatický postoj a zhrnula to do pár slov: "Musíš napísať článok. Nakombinuj nejaké outfity". 
Pustila som sa do toho trochu neisto, nie je to práve pôda, na ktorej by som sa cítila suverénne. Strávila som nad hľadaním, triedením a kombinovaním dlhé, predlhé hodiny. 
Napísala som žurnál s názvom Verím. Snívam. Dokážem. Vychutnávam. Som jedinečná. Jednoducho kombinácie pre rôzne typy žien. 

 
  
Jednoznačne sa to oplatilo, lebo len o pár minút po uverejnení článku má redakcia vybrala do sekcie Žurnál plus a ocitla som sa na front page. Skvelá reklama! Presne toto som potreboval ana to, aby si má ľudia všimli. Tak sa aj stalo a onedlho "zaklopala na dvere" prvá objednávka :) 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára