7. októbra 2014

Krabičkovanie

Veronika :
Ako už Alenka písala, vyberali sme balenie. Od pohľadníc  ku krabičkám a zase späť, veľa veľa sme toho prelúskali a prehľadali. Obe sme sa zhodli, že najlepšie budú predsa len krabičky. Ručne robené , či kupované? Toť ďalšia dilema. Dlho predlho sme hútali a vymýšľali, zrátavali všetky pre a proti. A vyšlo nám z toho, že ručne robené krabičky sú super, krásne, jedinečné, ale... Ale stále vyzerajú ako ručne robené, nikdy nebudú dokonale pasovať. Ak sa bavíme o predaji šperkov, ktoré sú zo stainless steelu a sú drahšie ako klasická bižutéria, musia byť tak aj zabalené.
Takže rezult bol : krabičky, ktoré sú strojovo spravené.
Teraz už len vybrať z toho milióna možností, ktoré sa nám budú najviac hodiť :) Na Pintereste mám aj nástenku, kam si ukladám všetky krásne inšpirácie, veľmi sa mi páči spojenie hnedej kraft krabičky s washi páskou alebo nálepkou s logom. Ako napríklad tu :
A tak sme to riskli a Alenka objednala hnedé natur krabičky a k tomu chevronové washi pásky. Predstavovali sme si, aké to bude krásne, elegantné a štýlové. No boli sme limitované rozmerom, lebo Alenka žije vo Francúzsku a poštovné na Slovensko je šialene drahé :( Záleží na každom grame, každom milimetríku. Takže podľa toho si vybrala aj čo najužšie krabičky.
(foto)

Lenže človek mieni, vesmír mení a tak keď krabičky prišli, nadšenie nás opustilo. Boli miniatúrne, vnútri vystlané nejakým bielym páperím, no skrátka, nevyzeralo to dobre. Iste by sa dali nafotiť tak, aby vyzerali luxusne a elegantne, to sa dá takmer všetko. No báli sme sa, že keď potom zákazníčky otvoria obálku a nájdu vnútri takúto krabičku, budú sklamané. (Aspoň teda ja by som trošku bola)
Takže sme boli znova na začiatku. Hnedé krabičky nebudú to pravé orechové, nastal čas na plán B. Znova sme začali loviť v krabičkových vodách a skúšať rôzne alternatívy. Až sme boli obe dokrabičkované. No napokon sme našli víťaza - jednoduché a pritom elegantné krabičky, s jemným nádychom luxusu.


Na obrázku to možno nevidno, no ide o biele elegantné krabičky z pevnejšieho kartónu, ktoré majú na vrchnej strane červené lesklé srdiečko. A sú krásne. Našťastie aj naživo :)Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára