27. augusta 2014

PinterestAlenka:


Na margo článku uvedeného nižšie - aj tak si myslím, že pôsobenie na etsy a pintereste má zmysel :) V našich končinách sa to zatiaľ síce až tak nevyužíva, ale podľa môjho názoru, ak má niekto dobre nafotený konkurencieschopný produkt.. nevidím dôvod prečo to nevyužiť. Na etsy sú moria, ba priam oceány predajcov a produktov, ale je to aj skvelé miesto ako sa niečo naučiť. Neuzatvárať sa len v akváriu lokálneho predajného portálu. Poplatky za inzerciu sú minimálne a stále verím v to, že ak človek robí niečo kvalitné a zaujímavé, zákazník si ho tam nájde. Veronika mala absolútnu pravdu v tom, že nemám ani štipku času venovať sa tomu, to sa jednoducho nedá. Ale aké to bude úžasné, ak dostanem zákazku napríklad z Austrálie? Už len za tú srandu to stojí :)
Koniec koncov tým, že žijem vo Francúzsku, mám ambíciu aj na miestne pôsobenie a momentálne je pre mňa etsy tým, čím sa môžem prezentovať.

Pokiaľ ide o pinterest, to už je len krôčik k tomu, ako zaujať a osloviť. Na jednej strane sa tam dajú promovať vlastné produkty, druhá a vôbec nie menej dôležitá línia je zaujať ľudí svojim vkusom. Žijeme v rýchlej dobe, máme zlomok sekundy na to, aby sme si získali pozornosť zákazníka. Verím, že ak vytvoríme "fajnový" album, a uverejníme ho napríklad na facebooku, bude sa šíriť ďalej a my sa cez like-ovanie dostaneme k ďalším a ďalším ľuďom.
Alebo som ešte stále len naivné optimistická? :)

PS: Ak by to tak aj nebolo, ak by Pinterest k  žiadnemu obchodnému úspechu neviedol... je to tam na ňom pekne a zábavné, no nie? Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára